5G-Brainstorming Workshop

Szukamy osób, które wezmą udział w warsztatach „5G-Brainstorming Workshop” poświęconych tematyce 5G.  Liczymy, że spotkamy się online!

Warsztaty są częścią procesu badawczego, który właśnie prowadzimy. Jest to projekt, w którym badamy społeczny aspekt wprowadzenia/ wdrażania technologii #5G. Podczas warsztatów będziecie mieli okazję stać się na chwilę Radą Przyszłości czy razem z naszą rysowniczą stworzyć komiks. Warsztat odbędzie się w czwartek (29.10.2020) i zostanie podzielony na dwie części. Rozpocznie się o godzinie 17:00.

5G-Brainstorming Workshop to warsztat online zorganizowany specjalnie dla Was, dla społeczności Future Adopters. Odbędzie się w czwartek 29 października (nie jak ostatnio informowaliśmy w piątek). Warsztat jest podzielony na dwie części. Pierwsza część zaplanowana jest w godzinach 17:00-18:00, druga 18:15-19:00.

Wśród ćwiczeń prowadzonych przez ekspertki z infuture.institute – Monikę Jaskulską oraz Zuzannę Bonecką znajdzie się ćwiczenie zatytułowane „Mądrość internetowych plemion”, w którym poprosimy Was, abyście stali się na chwilę Radą Przyszłości. Jako Rada opracujecie razem z nami listę prognoz dotyczących tempa i rozwoju technologii superszybkiego internetu. W drugiej części warsztatów zaplanowaliśmy 40 minutowy moduł z tworzeniem komiksu na żywo. Podczas warsztatów będzie z nami rysowniczka. 


Zarejestruj się, aby wziąć udział w czwartkowych warsztatach.

▪️ 17:00-18:00 Zapisy (część pierwsza) – #1 – 5G-Brainstorming Workshop

 ▪️ 18:15-19:00 Zapisy (cześć druga) – #2 – 5G-Brainstorming Workshop


Ważne! Aby uczestniczyć w drugiej części warsztatów #2 niezbędna jest obecność na pierwszych warsztatach #1. Jeśli macie pytanie, kierujcie je na adres: olga.jankowska@infuture.institute.

Future Adopters, I’m in.

Dzięki temu znajdziesz się w bazie osób, z którymi będziemy mogli się skontaktować. Osoby, z naszego zespołu badawczego w zależności od obszaru, który będą eksplorować oraz na podstawie zostawionych w formularzu informacji, wybiorą osobę, z którą nawiążą kontakt.

Członków społeczności Future Adopters poprosimy, aby podzielili się swoimi spostrzeżeniami odpowiadając na nasze pytania. W określonym czasie, nie częściej niż raz na pół roku, drogą mailową zwrócimy się z prośbą o wypełnienie ankiety, zaprosimy na warsztaty kreatywne lub do udziału w eksperymencie badawczym. Jeśli chcesz nam pomóc wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

DOŁĄCZ
 • Wypełnij ankietę. Chcemy Cię bliżej poznać.

 • Wskazywane obszary oddziel przecinkami.
 • Wpisz nazwę miejscowości
 • Please enter a number from 1920 to 2006.
 • Hidden

Zobacz inne nasze raporty:

Gen Z.

Gen Z.

Jak pokolenie Z myśli o swoim życiu w przyszłości. Wiecznie młodzi, pełni energii, z pracą, […]
POBIERZ
Przyszłość w erze cyfrowej zmiany

Przyszłość w erze cyfrowej zmiany

Transformacja cyfrowa nie jest nowym zjawiskiem. Tak naprawdę trwa już od 20 lat. Zaczęła się […]
POBIERZ
Zamknij

Pobierz bezpłatnie:
Cytat – William Gibson

Zamawiam z obowiązkiem zapłaty:
Cytat – William Gibson

Cena netto: zł VAT: zł Cena brutto (do zapłaty): 0 zł
 • Dane do wystawienia FV proforma:

 • Pełna nazwa potrzebna do wystawienia FV proforma
 • Numeru NIP potrzebujemy do wystawienia FV proforma
 • Moje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane przez INFUTURE.INSTITUTE, prowadzony przez firmę INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak, nr NIP 9581316257, z siedzibą w Gdańsku, ul. Doki 1 (80-958 Gdańsk), administratora danych osobowych, w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania.Podstawą przetwarzania danych jest moje żądanie.Dane osobowe będą przetwarzane na czas przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Hidden
 • Zapytaj o ofertę

 • Moje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane przez INFUTURE.INSTITUTE prowadzony przez firmę INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak, nr NIP 9581316257, z siedzibą w Gdańsku, ul. Doki 1 (80-958 Gdańsk), administratora danych osobowych, w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania.Podstawą przetwarzania danych jest moje żądanie.Dane osobowe będą przetwarzane na czas przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Hidden

Dołącz do newslettera infuture.institute

Każdego dnia w instytucie dzielimy się wiedzą. Raz na jakiś czas zbieramy to, co dla nas najważniejsze i wysyłamy w newsletterze.

Znajdziecie w nim:

 • wyniki naszych badań,
 • informacje z obszaru trendowego,
 • autorskie teksty, raporty, komentarze ekspertów,
 • a także „rozmowy o przyszłości”.

"*" oznacza pola wymagane

*
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałem poinformowany, że moje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, zwykłego, polegającego na analizie wykonanej przez osobę odpowiedzialną za działania marketingowe, a konsekwencją takiego przetwarzania będzie dobór odpowiednich ofert handlowych. Mam prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec profilowania.*