zamknij

Wybierz język

Wybierz walutę

Życzenia wielkanocne

Zbliżająca się Wielkanoc jest inna, ponieważ wiele osób fizycznie nie spotka się z najbliższymi. Mimo wszystko, staramy się zachować poczucie wspólnoty. Właśnie dlatego, tegoroczne życzenia wielkanocne postanowiliśmy stworzyć razem z naszą społecznością.

Na początku Wielkiego Tygodnia poprosiliśmy osoby, które obserwują nasz instagramowy profil (infuture.institute), żeby odpowiedziały na dwa pytania.

– Czego życzycie sobie?
– Czego życzycie innym?

 Za pomocą ankiety zebraliśmy kilkadziesiąt odpowiedzi, które przeanalizowała CEO naszego instytutu. W ten sposób powstały życzenia od nas i naszej społeczności. Czego życzymy?

 • Natalia Hatalska
  Wygląda na to, że w obliczu nadchodzących Świąt wciąż życzymy sobie tego, czego życzyliśmy sobie wcześniej: zdrowia, spokoju i pogody ducha. Trochę częściej może dodajemy jeszcze: wytrwałości, refleksji i szacunku dla innych. Wszystkie te kwestie to wartości uniwersalne, niezależnie od okoliczności. Jako infuture.institute dołączamy się do tych życzeń, składając je Państwu i sobie.
  Natalia Hatalska | CEO infuture.institute

Życzymy Wam spokojnych, pogodnych, pełnych nadziei i optymizmu Świąt. Przy braku nadziei życzenie staje się nierealnym marzeniem, dlatego życzymy Wam również wiary w nadchodzącą przyszłość.

Zamknij

Pobierz bezpłatnie:
Cytat – William Gibson

Zamawiam z obowiązkiem zapłaty:
Cytat – William Gibson

Cena netto: 0 zł VAT: 0 zł Cena brutto (do zapłaty): 0 zł
 • Dane do wystawienia FV proforma:

 • Pełna nazwa potrzebna do wystawienia FV proforma
 • Numeru NIP potrzebujemy do wystawienia FV proforma
 • Moje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane przez INFUTURE.INSTITUTE, prowadzony przez firmę INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak, nr NIP 9581316257, z siedzibą w Gdańsku, ul. Doki 1 (80-958 Gdańsk), administratora danych osobowych, w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania.Podstawą przetwarzania danych jest moje żądanie.Dane osobowe będą przetwarzane na czas przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Hidden

Dołącz do newslettera infuture.institute

Każdego dnia w instytucie dzielimy się wiedzą. Raz na jakiś czas zbieramy to, co dla nas najważniejsze i wysyłamy w newsletterze.

Znajdziecie w nim:

 • wyniki naszych badań,
 • informacje z obszaru trendowego,
 • autorskie teksty, raporty, komentarze ekspertów,
 • a także „rozmowy o przyszłości”.

"*" oznacza pola wymagane

*
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałem poinformowany, że moje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, zwykłego, polegającego na analizie wykonanej przez osobę odpowiedzialną za działania marketingowe, a konsekwencją takiego przetwarzania będzie dobór odpowiednich ofert handlowych. Mam prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec profilowania.*