zamknij

Wybierz język

Wybierz walutę

Are You a Z, too?

Are You a Z, too? Z naszych obserwacji wynika, że sytuacja pandemii oraz społecznej izolacji sprawiła, że coraz częściej szerokie grupy konsumentów zaczynają przybierać postawy reprezentowane przez Generację Z.

Źródło: Unsplash.com

W połowie zeszłego roku infuture.institute razem z Dentsu Aegis Network Polska opublikował kompleksowy raport badający tę generację. Jest to efekt kilkuetapowego procesu badawczego. Teraz przygotowaliśmy propozycję, która łączy wiedzę o Generacji Z zebraną w raporcie ze zmianami społecznymi, które obserwujemy w nowej rzeczywistości.

 • Aleksandra Kulińska
  Sytuacja pandemii i społecznej izolacji zaczyna pokazywać, że coraz częściej szerokie grupy konsumentów paradoksalnie zaczynają się do Zetek upodabniać.
  Aleksandra Kulińska | Autorka raportu Gen Z. Jak zrozumieć dziś generację jutra?

W efekcie stworzyliśmy ofertę, która z jednej strony pozwoli poznać bliżej potrzeby, pragnienia Gen Z, z drugiej przekaże wiedzę, jak korzystać z potencjału Zetek w projektowaniu produktów czy usług dla szerszego grona konsumentów.

Pakiet Are You a Z, too?

Pełen pakiet „Are You a Z, too?” zbudowany jest z komplementarnych modułów. Obejmuje on:

 webinar „Are you a Z, too?” dla Twojej firmy, podczas którego zestawimy zachowania Zetek z nowymi potrzebami konsumentów

pełen raport „Gen Z. Jak zrozumieć dziś pokolenie jutra?” zawierający pełne wyniki badań jakościowych oraz ilościowych (m.in innovation games, wywiady, desk research, badania ankietowe), ponad 30 infografik i wykresów, persony przedstawicieli pokolenia Z, listę najistotniejszych marek dla pokolenia Z, zapiski i wnioski z obserwacji nieuczestniczących czy najciekawsze komentarze z wywiadów jakościowych

3 suplementy badawcze (insighty, obserwacje badawcze, komentarze ekspertów)

Licencja na pakiet „Are You a Z, too?” obejmuje  wszystkich pracowników firmy, bez ograniczeń czasowych.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
 • Gen Z. – pełen raport, webinar, warsztaty

 • Moje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane przez INFUTURE.INSTITUTE prowadzony przez firmę INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak, nr NIP 9581316257, z siedzibą w Gdańsku, ul. Doki 1 (80-958 Gdańsk), administratora danych osobowych, w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania. Podstawą przetwarzania danych jest moje żądanie. Dane osobowe będą przetwarzane na czas przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Hidden
Zamknij

Pobierz bezpłatnie:
Gen Z. (Raport)

Zamawiam z obowiązkiem zapłaty:
Gen Z. (Raport)

Cena netto: 100 zł VAT: 23 zł Cena brutto (do zapłaty): 123 zł
 • Dane do wystawienia FV proforma:

 • Pełna nazwa potrzebna do wystawienia FV proforma
 • Numeru NIP potrzebujemy do wystawienia FV proforma
 • Moje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane przez INFUTURE.INSTITUTE, prowadzony przez firmę INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak, nr NIP 9581316257, z siedzibą w Gdańsku, ul. Doki 1 (80-958 Gdańsk), administratora danych osobowych, w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania.Podstawą przetwarzania danych jest moje żądanie.Dane osobowe będą przetwarzane na czas przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Hidden

Dołącz do newslettera infuture.institute

Każdego dnia w instytucie dzielimy się wiedzą. Raz na jakiś czas zbieramy to, co dla nas najważniejsze i wysyłamy w newsletterze.

Znajdziecie w nim:

 • wyniki naszych badań,
 • informacje z obszaru trendowego,
 • autorskie teksty, raporty, komentarze ekspertów,
 • a także „rozmowy o przyszłości”.

"*" oznacza pola wymagane

*
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałem poinformowany, że moje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, zwykłego, polegającego na analizie wykonanej przez osobę odpowiedzialną za działania marketingowe, a konsekwencją takiego przetwarzania będzie dobór odpowiednich ofert handlowych. Mam prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec profilowania.*