Fix Book. Just fix it!

Kilka tygodni temu wydaliśmy raport Renewed Reality dotyczący postpandemicznej rzeczywistości. Czas na Fix Book, czyli nowe narzędzie odpowiadające na Twoje obecne biznesowe potrzeby.

Fix Book. Just fix it

W infuture.institute nie tylko badamy przyszłość, ale także pomagamy lepiej się na nią przygotować. W trzecim webinarze z cyklu „Let’s talk Trends!” odnieśliśmy się do wniosków z badań z raportu dotyczącego wpływu pandemii na naszą rzeczywistość. Czas na następny krok. Chcemy opracować narzędzie dedykowane bieżącym potrzebom biznesu.

Czym jest Fix Book?

Jedną z głównych idei Fix Booka jest dostarczenie wiedzy, która pomoże wypracować efektywne rozwiązania. Jest to odpowiedź na aktualne potrzeby biznesu. Jak wykorzystać potencjał zmiany? Jak sprostać wyzwaniom, przed którymi postawiła podmioty biznesowe nowa rzeczywistość?

Wiele z branż podczas pandemii zmierzyło się z wyzwaniami, których wcześniej dokładniej nie analizowało. Pandemia zmieniła spojrzenie na wiele obszarów, które obecnie stają się realnym zagrożeniem.

Będzie to publikacja, w której zostaną przedstawione inspirujące rozwiązania, dobre praktyki, potencjalne ryzyka oraz uniwersalne mechanizmy, które mogą stać się odpowiedzią na pytania wywołane obecną zmianą.

Fix Book poświęcony będzie nie tylko weryfikacji aktualnej sytuacji, ale odpowie także na pytanie: jak zminimalizować ryzyko reperkusji pandemii, jeśli sytuacja się powtórzy ? Fix Book to narzędzie, które chcemy stworzyć odpowiadając na potrzeby Twojej branży.

Jeśli jesteś zainteresowana/-y stworzeniem z naszym instytutem Fix Booka – wypełnij poniższą ankietę.

Stwórz z nami Fix Book

Aby Fix Book był dopasowany do bieżących potrzeb biznesu – stworzyliśmy krótką ankietę.  Na podstawie odpowiedzi przygotujemy i przeprowadzimy proces badawczy. Wyniki oraz wnioski opublikujemy w raporcie dodatkowo uzupełnionym o rekomendacje, inspiracje i dobre praktyki. Jeśli zechcesz otrzymać ofertę na powstały raport – zostaw w ankiecie kontakt do siebie.

wypełnij krótką ankietę
 • Zostaw kontakt do siebie – poinformujemy Cię o raporcie (opcjonalnie)

  Wyślemy wszelkie niezbędne informacje o raporcie i ofertę.
 • Hidden

Zamknij

Pobierz bezpłatnie:
Fix Book (renewed reality)

Zamawiam z obowiązkiem zapłaty:
Fix Book (renewed reality)

Cena netto: zł VAT: zł Cena brutto (do zapłaty): 0 zł
 • Dane do wystawienia FV proforma:

 • Pełna nazwa potrzebna do wystawienia FV proforma
 • Numeru NIP potrzebujemy do wystawienia FV proforma
 • Moje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane przez INFUTURE.INSTITUTE, prowadzony przez firmę INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak, nr NIP 9581316257, z siedzibą w Gdańsku, ul. Doki 1 (80-958 Gdańsk), administratora danych osobowych, w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania.Podstawą przetwarzania danych jest moje żądanie.Dane osobowe będą przetwarzane na czas przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Hidden

Dołącz do newslettera infuture.institute

Każdego dnia w instytucie dzielimy się wiedzą. Raz na jakiś czas zbieramy to, co dla nas najważniejsze i wysyłamy w newsletterze.

Znajdziecie w nim:

 • wyniki naszych badań,
 • informacje z obszaru trendowego,
 • autorskie teksty, raporty, komentarze ekspertów,
 • a także „rozmowy o przyszłości”.

"*" oznacza pola wymagane

*
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałem poinformowany, że moje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, zwykłego, polegającego na analizie wykonanej przez osobę odpowiedzialną za działania marketingowe, a konsekwencją takiego przetwarzania będzie dobór odpowiednich ofert handlowych. Mam prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec profilowania.*