zamknij

Wybierz język

Wybierz walutę

Wspieramy Jutronautów

Jutronauci to projekt zainicjowany przez Gazetę Wyborczą i Sebastiana Kulczyka. W tym roku jesteśmy partnerami finału tego przedsięwzięcia. Od lat, do współpracy przy Jutronautach, zapraszane są wyjątkowe osoby, które swoimi działaniami (m.in. inicjatywami, badaniami czy firmami) zmieniają świat.

Jutronauci to również konkurs stypendialny, otwarty dla wszystkich chętnych, którzy mają pomysł, chcą go zrealizować i potrzebują wparcia albo porady. Chcesz się uczyć od Jutronautów? Wystarczy wziać udział w konkursie stypendialnym „Bilet za horyzont” pod okiem doświadczonych mentorów.

To pytania stawiane przed Jutronautami, na które razem staramy się znaleźć odpowiedzi. Zgłoszenia i projekty można wysyłać do 21.10.2019 r. Laureatką jednej edycji jest Joanna Jurga – artystka, projektantka, kuratorka, która razem z nami stworzyła wystawę Office Of The Future, która była prezentowana na Łódź Design Festival (2019) – Informacje szczegółowe

Spośród Jutronautów redakcja „Wyborczej” wyłania doświadczone osoby i powierza im rolę mentorów. Każdy z nich obejmuje opieką jedną z kategorii konkursowych, odpowiadających jego dziedzinie. Wypełnia formularz, w którym opisuje, kogo poszukuje w konkursie oraz jaki rodzaj nagrody dostanie zwycięzca. Nagrody, które nazywamy też stypendiami, mogą być różne: od pobytu w NASA czy wyjazdu na międzynarodową konferencję aż po udział w wykładach albo praktyki w firmie mentora.

Tegoroczni mentorzy i kategorie konkursowe to:

Pod ich przewodnictwem zwycięzcy w poszczególnych kategoriach będą mogli się rozwijać oraz

Wniosek konkursowy i więcej informacji znajdziecie na stronie Gazety Wyborczej.

Ostatnie raporty

Smart Living

Smart Living

Obszar smart living to bardzo szerokie pojęcie, na które składają się m.in. kategorie związane z […]
POBIERZ
Living buildings

Living buildings

Raport próbuje zmierzyć się z odpowiedzią na pytanie, jak będzie wyglądała przyszłość biurowców.
POBIERZ
Zamknij

Pobierz bezpłatnie:
Aktualności – pytanie

Zamawiam z obowiązkiem zapłaty:
Aktualności – pytanie

Cena netto: 0 zł VAT: 0 zł Cena brutto (do zapłaty): 0 zł
  • Dane do wystawienia FV proforma:

  • Pełna nazwa potrzebna do wystawienia FV proforma
  • Numeru NIP potrzebujemy do wystawienia FV proforma
  • Moje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane przez INFUTURE.INSTITUTE, prowadzony przez firmę INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak, nr NIP 9581316257, z siedzibą w Gdańsku, ul. Doki 1 (80-958 Gdańsk), administratora danych osobowych, w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania.Podstawą przetwarzania danych jest moje żądanie.Dane osobowe będą przetwarzane na czas przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Hidden

Dołącz do newslettera infuture.institute

Każdego dnia w instytucie dzielimy się wiedzą. Raz na jakiś czas zbieramy to, co dla nas najważniejsze i wysyłamy w newsletterze.

Znajdziecie w nim:

  • wyniki naszych badań,
  • informacje z obszaru trendowego,
  • autorskie teksty, raporty, komentarze ekspertów,
  • a także „rozmowy o przyszłości”.

"*" oznacza pola wymagane

*
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałem poinformowany, że moje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, zwykłego, polegającego na analizie wykonanej przez osobę odpowiedzialną za działania marketingowe, a konsekwencją takiego przetwarzania będzie dobór odpowiednich ofert handlowych. Mam prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec profilowania.*