Let’s talk trends! – cykl webinarów

Badania nad trendami realizujemy od lat. Nie tylko definiujemy nowe trendy, ale również wskazujemy ich konsekwencje dla biznesu i konkretnych kategorii rynkowych. Teraz dzielimy się z Wami naszą wiedzą również podczas cyklu webinariów.

Obecnie biznes wie, jak trendy wpływają na gospodarkę i ma świadomość, jak ważna jest ich obserwacja. Jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób obecne trendy wpłyną one na Twoją branżę lub chciałbyś umieć je wykorzystać, zapraszamy na nasze webinary..

Cykl Let’s talk trends! powstał, aby umożliwić rozmowę o trendach w cyfrowym środowisku. infuture.institute zainagurował cykl, które zaledwie podczas trzech spotkań zgromadziły 2343 zarejestrowane osoby. Każdy z webinarów jest inny. Ich tematyka ustalana jest w zależności od bieżących potrzeb biznesowych. Dotychczas zrealizowaliśmy m.in webinarium poświęcone trendom technologicznym, customer experience czy renewed reality.

Webinary z cyklu Let’s talk trends! prowadzone są przez różnych członków naszego zespołu. Podczas spotkania prowadząca dzieli się swoją wiedzą, opowiada o najważniejszych trendach, ich konsekwencjach oraz odpowiada na pytania. Staramy się, aby każdy z webinarów miał zawierał element interaktywny, jak głosowanie czy segment Q&A.

Po każdym z webinarów uczestnicy spotkania otrzymują dodatkowe materiały w formie prezentacji z badaniami, case studies oraz innymi treściami poruszanymi przez prelegentkę podczas spotkania.

Partnerem technologicznym cyklu jest: ClickMeeting

Stwórz z nami Fix Book

Aby Fix Book był dopasowany do bieżących potrzeb biznesu – stworzyliśmy krótką ankietę.  Na podstawie odpowiedzi przygotujemy i przeprowadzimy proces badawczy. Wyniki oraz wnioski opublikujemy w raporcie dodatkowo uzupełnionym o rekomendacje, inspiracje i dobre praktyki. Jeśli zechcesz otrzymać ofertę na powstały raport – zostaw w ankiecie kontakt do siebie.

wypełnij krótką ankietę
 • Zostaw kontakt do siebie – poinformujemy Cię o raporcie (opcjonalnie)

  Wyślemy wszelkie niezbędne informacje o raporcie i ofertę.
 • Hidden
Zamknij

Pobierz bezpłatnie:
Fix Book (renewed reality)

Zamawiam z obowiązkiem zapłaty:
Fix Book (renewed reality)

Cena netto: zł VAT: zł Cena brutto (do zapłaty): 0 zł
 • Dane do wystawienia FV proforma:

 • Pełna nazwa potrzebna do wystawienia FV proforma
 • Numeru NIP potrzebujemy do wystawienia FV proforma
 • Moje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane przez INFUTURE.INSTITUTE, prowadzony przez firmę INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak, nr NIP 9581316257, z siedzibą w Gdańsku, ul. Doki 1 (80-958 Gdańsk), administratora danych osobowych, w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania.Podstawą przetwarzania danych jest moje żądanie.Dane osobowe będą przetwarzane na czas przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Hidden

Dołącz do newslettera infuture.institute

Każdego dnia w instytucie dzielimy się wiedzą. Raz na jakiś czas zbieramy to, co dla nas najważniejsze i wysyłamy w newsletterze.

Znajdziecie w nim:

 • wyniki naszych badań,
 • informacje z obszaru trendowego,
 • autorskie teksty, raporty, komentarze ekspertów,
 • a także „rozmowy o przyszłości”.

"*" oznacza pola wymagane

*
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałem poinformowany, że moje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, zwykłego, polegającego na analizie wykonanej przez osobę odpowiedzialną za działania marketingowe, a konsekwencją takiego przetwarzania będzie dobór odpowiednich ofert handlowych. Mam prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec profilowania.*