zamknij

Wybierz język

Wybierz walutę

Let’s Talk Trends: Retail

O najważniejszych trendach istotnych dla rynku retail oraz o tym, jak ważne jest wykorzystywanie wiedzy trendowej w praktyce opowiadała podczas „Let’s Talk Trends: Retail” Aleksandra Trapp.

Podczas spotkania przybliżyła wybrane 6 trendów, które warto obecnie obserwować: transparentność, meta touchpoint, wielozmysłowość, cyfrowe zmysły, inkluzywność, gospodarka obiegu zamkniętego, Gen Z i Alpha.

Więcej o trendach, inspirujące case studies w dodatkowym materiale, który przygotowaliśmy dla uczestników spotkania.

Dodatkowy materiał

Let’s Talk Trends: RETAIL: wybrane trendy, case studies.

POBIERZ

Współorganizatorem spotkanie jest Grupa PTWP (organizator m.in. European Economic Congress).

bg

TrendSignals Finanse

TrendSignals Finanse

Raport TrendSignals Finance to pierwszy raport trendowy poświęcony sektorowi finansowemu. To kwartalny dokument nie tylko […]
POBIERZ
Trend Signals

Trend Signals

Biznes wie, jak ważne jest obserwowanie trendów i jak istotna jest ich znajomość. W jaki […]
POBIERZ
TrendSignals Pharma 3/2022

TrendSignals Pharma 3/2022

Coraz więcej firm wkracza na rynek health & beauty. Nie jest to już kategoria wyłącznie […]
POBIERZ
Zamknij

Pobierz bezpłatnie:
Let’s Talk Trends: Retail

Zamawiam z obowiązkiem zapłaty:
Let’s Talk Trends: Retail

Cena netto: 0 zł VAT: 0 zł Cena brutto (do zapłaty): 0 zł
  • Dane do wystawienia FV proforma:

  • Pełna nazwa potrzebna do wystawienia FV proforma
  • Numeru NIP potrzebujemy do wystawienia FV proforma
  • Moje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane przez INFUTURE.INSTITUTE, prowadzony przez firmę INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak, nr NIP 9581316257, z siedzibą w Gdańsku, ul. Doki 1 (80-958 Gdańsk), administratora danych osobowych, w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania.Podstawą przetwarzania danych jest moje żądanie.Dane osobowe będą przetwarzane na czas przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Hidden

Dołącz do newslettera infuture.institute

Każdego dnia w instytucie dzielimy się wiedzą. Raz na jakiś czas zbieramy to, co dla nas najważniejsze i wysyłamy w newsletterze.

Znajdziecie w nim:

  • wyniki naszych badań,
  • informacje z obszaru trendowego,
  • autorskie teksty, raporty, komentarze ekspertów,
  • a także „rozmowy o przyszłości”.

"*" oznacza pola wymagane

*
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałem poinformowany, że moje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, zwykłego, polegającego na analizie wykonanej przez osobę odpowiedzialną za działania marketingowe, a konsekwencją takiego przetwarzania będzie dobór odpowiednich ofert handlowych. Mam prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec profilowania.*