Natalia Hatalska na EEC Trends

Jeden dzień, osiem debat, ponad 700 gości z kraju i zagranicy, dyskusje, prelekcje, wnioski i komentarze. Z tych elementów składała się konferencja EEC Trends. Przedsiębiorcy, eksperci i decydenci pracowali nad ostatecznym kształtem zakresu tematycznego XII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Wśród zaproszonych była CEO infuture.institute – Natalia Hatalska.

Fot. Aneta Bulkowska

Po 20 latach cykl „Zmieniamy polski przemysł” zmienił swoją formułę. EEC Trends to wydarzenie przygotowujące Europejski Kongres Gospodarczy 2020 (EEC), który w tym roku odbędzie się od 18-20 maja.

„Ewolucja od Forum Zmieniamy Polski Przemysł ku EEC Trends to odpowiedź organizatora obu wydarzeń na wyzwania współczesności, wyjście naprzeciw zmieniającemu się światu (źródło: www.trends.eecpoland.eu). CEO naszego instytutu została zaproszona do sesji inauguracyjnej: MAKRO. Trendy określające przyszłość gospodarki.

Tematyką panelu były trendy określające przyszłość gospodarki.


• Koniunktura – co nas czeka? Spowolnienie gospodarcze – jego przejawy i potencjalne skutki. Jak reagować? Jakie atuty pozwolą przetrwać? Jak przygotować się na gorsze czasy? Jak minimalizować straty i ryzyka?


• Technologie. Polska gospodarka w dążeniu do nowoczesności. Czy będziemy „Tech Nation”? Warunki, które należy spełnić, by polska gospodarka weszła na wyższy poziom – cyfryzacji, technologii Przemysłu 4.0, innowacji, kreatywności, biznesowego wykorzystania wiedzy


• Kierunek Green. Zrównoważony rozwój, no waste i gospodarka cyrkularna – w strategiach firm i w sferze technologii. Transformacja energetyki w kierunku źródeł odnawialnych oraz dla powstrzymania zmian klimatu i poprawy jakości powietrza


• Czas czempionów. Duże polskie firmy na europejskim i światowym rynku. Ich potencjał i perspektywy wzrostu. Szanse na konkurowanie z największymi


• Inwestycje. Jak zwiększyć poziom inwestycji krajowych i zagranicznych? Jakie warunki trzeba spełnić, by osiągnąć docelowy poziom inwestycji w polskiej gospodarce? Co jest impulsem do inwestowania?

Zamknij

Pobierz bezpłatnie:
Cytat – William Gibson

Zamawiam z obowiązkiem zapłaty:
Cytat – William Gibson

Cena netto: zł VAT: zł Cena brutto (do zapłaty): 0 zł
  • Dane do wystawienia FV proforma:

  • Pełna nazwa potrzebna do wystawienia FV proforma
  • Numeru NIP potrzebujemy do wystawienia FV proforma
  • Moje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane przez INFUTURE.INSTITUTE, prowadzony przez firmę INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak, nr NIP 9581316257, z siedzibą w Gdańsku, ul. Doki 1 (80-958 Gdańsk), administratora danych osobowych, w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania.Podstawą przetwarzania danych jest moje żądanie.Dane osobowe będą przetwarzane na czas przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Hidden

Dołącz do newslettera infuture.institute

Każdego dnia w instytucie dzielimy się wiedzą. Raz na jakiś czas zbieramy to, co dla nas najważniejsze i wysyłamy w newsletterze.

Znajdziecie w nim:

  • wyniki naszych badań,
  • informacje z obszaru trendowego,
  • autorskie teksty, raporty, komentarze ekspertów,
  • a także „rozmowy o przyszłości”.

"*" oznacza pola wymagane

*
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałem poinformowany, że moje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, zwykłego, polegającego na analizie wykonanej przez osobę odpowiedzialną za działania marketingowe, a konsekwencją takiego przetwarzania będzie dobór odpowiednich ofert handlowych. Mam prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec profilowania.*