zamknij

Wybierz język

Wybierz walutę

Notes „What’s Your Future”

Przyszłość nie jest nam dana, ale mamy na nią realny wpływ. Tworzymy ją, jak ten notes. Co widzi bioniczne oko? Jak będą wyglądały relacje intymne w przyszłości? To tylko niektóre z pytań, jakie infuture.institute zadał w notesie „What’s your Future?”, który jest dostępny w Sztuce Wyboru (1.10-10.10) oraz Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni (11-18.10.2020).

Out Of The Box

Notes jest przestrzenią do zapisków i szukania odpowiedzi dotyczących przyszłości. Taka jest jego idea. Jest zeszytem, w którym można zostawić swoje przemyślenia, zapiski i refleksje dotyczące przyszłości. Ma formę otwartą. Można w nim coś zostawić, wkleić, narysować, lub po prostu, odpowiedzieć na pytania, które w nim postawiliśmy. Każdy z nas ma inną perspektywę przyszłości, dlatego każda z odpowiedzi jest dla nas równie ważna.

Co widzi bioniczne oko?

Notes jest podzielony na siedem części. Są one rozdzielone własnoręcznie zrobionymi ilustracjami. W każdym z rozdziałów notesu znajdują się dane z badań, które dotyczą naszej obecnej rzeczywistości bądź dane szacunkowe dotyczące przyszłości. Pozwalają one lepiej wyobrazić sobie to, co przed nami.

W każdej części oprócz danych znajdują się również pytania dotyczące przyszłości. Niektóre bardziej konkretne – „Jak wyobrażasz sobie przyszłość relacji intymnych?” po te bardziej futurystyczne – „Co widzi bioniczne oko?”.  Na początku został umieszczony w przestrzeni galerii Sztuki Wyboru, skąd trafił do Centrum Nauki Eksperyment.

Ostatnie raporty

Far Future. Historia jutra.

Far Future. Historia jutra.

Raport przedstawiający naszą daleką przyszłość, nawet 50-100 lat w przód przygotowany w oparciu o analizę […]
POBIERZ
FutureMakers Today

FutureMakers Today

Zapis rozmów z największymi umysłami świata, wybitnymi ekspertami, wśród których znaleźli się futuryści, filozofowie, start-upowcy […]
POBIERZ
Zamknij

Pobierz bezpłatnie:
Aktualności – pytanie

Zamawiam z obowiązkiem zapłaty:
Aktualności – pytanie

Cena netto: 0 zł VAT: 0 zł Cena brutto (do zapłaty): 0 zł
  • Dane do wystawienia FV proforma:

  • Pełna nazwa potrzebna do wystawienia FV proforma
  • Numeru NIP potrzebujemy do wystawienia FV proforma
  • Moje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane przez INFUTURE.INSTITUTE, prowadzony przez firmę INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak, nr NIP 9581316257, z siedzibą w Gdańsku, ul. Doki 1 (80-958 Gdańsk), administratora danych osobowych, w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania.Podstawą przetwarzania danych jest moje żądanie.Dane osobowe będą przetwarzane na czas przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Hidden

Dołącz do newslettera infuture.institute

Każdego dnia w instytucie dzielimy się wiedzą. Raz na jakiś czas zbieramy to, co dla nas najważniejsze i wysyłamy w newsletterze.

Znajdziecie w nim:

  • wyniki naszych badań,
  • informacje z obszaru trendowego,
  • autorskie teksty, raporty, komentarze ekspertów,
  • a także „rozmowy o przyszłości”.

"*" oznacza pola wymagane

*
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałem poinformowany, że moje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, zwykłego, polegającego na analizie wykonanej przez osobę odpowiedzialną za działania marketingowe, a konsekwencją takiego przetwarzania będzie dobór odpowiednich ofert handlowych. Mam prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec profilowania.*