zamknij

Wybierz język

Wybierz walutę

Jaki był 2022 rok dla infuture.institute?

Przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie. W 2022 roku byliśmy mocno zaangażowani w procesy doradczo-strategiczne, przygotowywaliśmy pogłębione analizy trendowe, prowadziliśmy warsztaty strategiczno-doradcze oraz procesy konsultacyjne. Efekty wspólnej widzimy już dziś.

Foto: EXPO Dubaj, luty 2022.

● Nasz zespół pomógł w zbudowaniu nowych strategii firmom z branży: retail, pharma, martech, przemysł, edukacja, kultura czy finanse.

● Opublikowaliśmy 24 raporty trendowe, w których przybliżyliśmy 12 różnych najważniejszych zdaniem naszego zespołu badawczego tematów. Wśród nich m.in. koncepcję postantropocenu, technologie FRT (ang. face recognition technology), ekosystem metawersum, future habitat, czyli otoczenie człowieka przyszłości czy zmieniające się potrzeby konsumentów (TOP 6 najpopularniejszych tematów 2022),

● Wydaliśmy 3 przekrojowe raporty, poświęcone branżom: MICE, Food, ESG.

▪️  „Wpływ trendów na Cele Zrównoważonego Rozwoju” wraz z CSR Consulting narzędziem – Mapą Cieplną wpływu poszczególnych trendów na cele zrównoważonego rozwoju,

▪️„W kierunku rezyliencji. Przyszłość branży targowej” wraz z Grupą MTP, w którym znajdziecie m.in etnografię wizualną oraz mapę wyzwań oraz potrzeb dla branży oraz

▪️„Food. Factories. Fluidity. Żywienie w fabrykach. Scenariusze przyszłości 2030”wraz ze SmartLunch, czyli analizę głównych trendów wpływających na zmianę i przyszłość zarówno fabryk, jak i przemysłu.

● Oddaliśmy w Wasze ręce Karty trendów, czyli nowe narzędzie pomocne w pracy nad strategią, innowacjami i źródło.

● Nasza interaktywna instalacja „Do You Feel Connected?” została wybrana spośród 5700 innych propozycji złożonych przez artystów i naukowców z całego świata i zaprezentowana podczas międzynarodowego festiwalu sztuk cyfrowych – The Athens Digital Arts Festival (ADAF).

● Efekty naszej pracy badawczej prezentowaliśmy na konferencjach międzynarodowych oraz najważniejszych konferencjach w Polsce w tym na: Europejskim Kongresie Gospodarczym, EEC Trends, EFNI, Impact, Infoshare czy w Krynicy Forum.

● Mamy nadzieję, że kolejny rok będzie dla nas równie dobry, nie tylko na płaszczyźnie zawodowej. W Nowym Roku życzymy Wam, abyście budowali swój świat wokół tego, co najważniejsze. Z życzeniami sprzyjającej przyszłości, nie tylko w 2023 roku. Szczęśliwego i dobrego Nowego Roku!


bg

Karty trendów

Karty trendów

Strategia. Innowacje. Rezyliencja. Od 2018 roku przekazujemy w Wasze ręce Mapę Trendów, która dla wielu […]
POBIERZ
Face Recognition Technology

Face Recognition Technology

Niewidzialne technologie w zasadniczy wpływają na sposób naszego codziennego funkcjonowania. To jednej z nich – […]
POBIERZ
Mapa Trendów 2022

Mapa Trendów 2022

Świat lustrzany, Biologia technocentryczna, Deglobalizacja, Transformacja klimatyczna, Zmiany demograficzne, Kryzysy zdrowotne, Utrata spójności społecznej to […]
POBIERZ
Zamknij

Pobierz bezpłatnie:
Chcesz wiedziec wiecej?

Zamawiam z obowiązkiem zapłaty:
Chcesz wiedziec wiecej?

Cena netto: 0 zł VAT: 0 zł Cena brutto (do zapłaty): 0 zł
 • Dane do wystawienia FV proforma:

 • Pełna nazwa potrzebna do wystawienia FV proforma
 • Numeru NIP potrzebujemy do wystawienia FV proforma
 • Moje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane przez INFUTURE.INSTITUTE, prowadzony przez firmę INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak, nr NIP 9581316257, z siedzibą w Gdańsku, ul. Doki 1 (80-958 Gdańsk), administratora danych osobowych, w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania.Podstawą przetwarzania danych jest moje żądanie.Dane osobowe będą przetwarzane na czas przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Hidden
 • Zapytaj o ofertę

 • Moje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane przez INFUTURE.INSTITUTE prowadzony przez firmę INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak, nr NIP 9581316257, z siedzibą w Gdańsku, ul. Doki 1 (80-958 Gdańsk), administratora danych osobowych, w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania.Podstawą przetwarzania danych jest moje żądanie.Dane osobowe będą przetwarzane na czas przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Hidden

Dołącz do newslettera infuture.institute

Każdego dnia w instytucie dzielimy się wiedzą. Raz na jakiś czas zbieramy to, co dla nas najważniejsze i wysyłamy w newsletterze.

Znajdziecie w nim:

 • wyniki naszych badań,
 • informacje z obszaru trendowego,
 • autorskie teksty, raporty, komentarze ekspertów,
 • a także „rozmowy o przyszłości”.

"*" oznacza pola wymagane

*
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałem poinformowany, że moje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, zwykłego, polegającego na analizie wykonanej przez osobę odpowiedzialną za działania marketingowe, a konsekwencją takiego przetwarzania będzie dobór odpowiednich ofert handlowych. Mam prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec profilowania.*