zamknij

Wybierz język

Wybierz walutę

Future Adopters

Wierzymy, że każdy z nas kształtuje nie tylko swoją, ale także wspólną przyszłość. Nawet najdrobniejsza zmiana może mieć wpływ na świat, w którym żyjemy.

Źródło: Unsplash

For better world. For better future

W infuture.institute nie tylko badamy przyszłość, ale także pomagamy lepiej się na nią przygotować. Na co dzień prowadzimy procesy badawcze, analizujemy i opracowujemy materiały, które pozwalają nam lepiej ją zrozumieć.

Pracujemy w interdyscyplinarnym zespole, dzięki czemu patrzymy na świat z wielu perspektyw. Wymieniamy się wiedzą, pomysłami, opiniami, wzajemnie się inspirujemy, ale niezbędna nam jest również perspektywa innych – Was. Wierzymy, że wiedza jest rozproszona. Nie ma człowieka, który miałby wiedzę absolutną. Tylko przyjmując punkt widzenia innych osób, możemy odkryć różnorodność i złożoność otaczającego nas świata. Właśnie dlatego, postanowiliśmy stworzyć społeczność, która będzie aktywnie będzie pomagać nam szeroko spojrzeć i badać przyszłość.

Future Adopters, I’m in.

Każdego dnia rozmawiamy, wymieniamy się opiniami, i komentujemy rzeczywistość. Po prostu dzielimy się wiedzą. My, jako instytut badawczy, każdego dnia próbujemy ją usystematyzować. Dla nas – badaczy, każdy z insight’ów jest cenny, ponieważ pozwala nam spotkać się z inną perspektywą. Właśnie dlatego, chcemy stworzyć platformę wymiany myśli, idei i opinii.

Jeśli jesteś zainteresowana/-y dołączeniem do Future Adopters – wypełnij poniższą ankietę.

Future Adopters, I’m in.

Dzięki temu znajdziesz się w bazie osób, z którymi będziemy mogli się skontaktować. Osoby, z naszego zespołu badawczego w zależności od obszaru, który będą eksplorować oraz na podstawie zostawionych w formularzu informacji, wybiorą osobę, z którą nawiążą kontakt.

Członków społeczności Future Adopters poprosimy, aby podzielili się swoimi spostrzeżeniami odpowiadając na nasze pytania. W określonym czasie, nie częściej niż raz na pół roku, drogą mailową zwrócimy się z prośbą o wypełnienie ankiety, zaprosimy na warsztaty kreatywne lub do udziału w eksperymencie badawczym. Jeśli chcesz nam pomóc wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

DOŁĄCZ
 • Wypełnij ankietę. Chcemy Cię bliżej poznać.

 • Wskazywane obszary oddziel przecinkami.
 • Wpisz nazwę miejscowości
 • Please enter a number from 1920 to 2006.
 • Hidden
bg

Poznaj przyszłość:

Far Future. Historia jutra.

Far Future. Historia jutra.

Raport przedstawiający naszą daleką przyszłość, nawet 50-100 lat w przód przygotowany w oparciu o analizę […]
POBIERZ
FutureMakers Today

FutureMakers Today

Zapis rozmów z największymi umysłami świata, wybitnymi ekspertami, wśród których znaleźli się futuryści, filozofowie, start-upowcy […]
POBIERZ
Przyszłość rozrywki

Przyszłość rozrywki

W jakim kierunku zmierza rzeczywistość? W tym raporcie przyjrzeliśmy się rzeczywistości bardzo nam bliskiej – […]
POBIERZ
Pracownik przyszłości

Pracownik przyszłości

Wielu z nas niepokoi się, że w najbliższej przyszłości praca ludzka zostanie całkowicie zautomatyzowana. Czy […]
POBIERZ
Sypialnia przyszłości

Sypialnia przyszłości

Jak tu spać, aby nie spać za długo, a się wyspać? Dane ilościowe pokazują, że […]
POBIERZ
Future of Office Space

Future of Office Space

Jak i gdzie będziemy pracować za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat? Przed jakimi wyzwaniami staną pracodawcy […]
POBIERZ
Zamknij

Pobierz bezpłatnie:
Future Adopters – pytanie

Zamawiam z obowiązkiem zapłaty:
Future Adopters – pytanie

Cena netto: 0 zł VAT: 0 zł Cena brutto (do zapłaty): 0 zł
 • Dane do wystawienia FV proforma:

 • Pełna nazwa potrzebna do wystawienia FV proforma
 • Numeru NIP potrzebujemy do wystawienia FV proforma
 • Moje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane przez INFUTURE.INSTITUTE, prowadzony przez firmę INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak, nr NIP 9581316257, z siedzibą w Gdańsku, ul. Doki 1 (80-958 Gdańsk), administratora danych osobowych, w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania.Podstawą przetwarzania danych jest moje żądanie.Dane osobowe będą przetwarzane na czas przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Hidden
 • Zapytaj o Future Adopters

 • Moje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane przez INFUTURE.INSTITUTE, prowadzony przez firmę INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak, nr NIP 9581316257, z siedzibą w Gdańsku, ul. Słowackiego 19 (80-257 Gdańsk) administratora danych osobowych, w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania.Podstawą przetwarzania danych jest moje żądanie.Dane osobowe będą przetwarzane na czas przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Hidden

Dołącz do newslettera infuture.institute

Każdego dnia w instytucie dzielimy się wiedzą. Raz na jakiś czas zbieramy to, co dla nas najważniejsze i wysyłamy w newsletterze.

Znajdziecie w nim:

 • wyniki naszych badań,
 • informacje z obszaru trendowego,
 • autorskie teksty, raporty, komentarze ekspertów,
 • a także „rozmowy o przyszłości”.

"*" oznacza pola wymagane

*
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałem poinformowany, że moje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, zwykłego, polegającego na analizie wykonanej przez osobę odpowiedzialną za działania marketingowe, a konsekwencją takiego przetwarzania będzie dobór odpowiednich ofert handlowych. Mam prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec profilowania.*