Trend Screening – warsztaty

Jakie konsekwencje niosą trendy dla Twojego biznesu? Na które trzeba odpowiedzieć już dziś? Jak przełożyć trendy na konkretne rozwiązania? Które pomysły są najbardziej uzasadnione biznesowo?

Współpracujemy z zarządami spółek, działami R&D, marketingu i strategii, by wesprzeć organizacje w procesie budowy lub zmian strategii marki, produktu, firmy. Każdy proces rozpoczynamy spotkaniem, podczas którego analizujemy bieżące potrzeby Partnera. 

Proces warsztatowy Trend Screening składa się z kilku etapów:

 1. Prezentacja inspiracyjna i omówienie najistotniejszych trendów.
 2. Wybór trendów, na które dana organizacja powinna odpowiedzieć.
 3. Wskazanie konsekwencji wybranych trendów dla dalszych działań.
 4. Efektywne generowanie rozwiązań / pomysłów w ramach wybranych trendów.
 5. Usystematyzowana kwantyfikacja wygenerowanych pomysłów.
 6. Wybór rozwiązań o największym potencjale biznesowym.

Podczas procesu wykorzystujemy wybrane metodyki pracy warsztatowej, takie jak Design Sprint, Innovation Games oraz autorskie narzędzia opracowane przez zespół badawczy infuture, np. Mapa Trendów, Trend Radar czy Wskaźnik konkurencyjności.

Efektem każdego procesu jest lista najistotniejszych trendów dla organizacji oraz odpowiadających na nie koncepcji rozwoju i pomysłów biznesowych posegregowanych pod względem wdrażalności i potencjału biznesowego.

Opisany proces warsztatowy realizowaliśmy m. in. z:

ZOBACZ REFERENCJE

Zapytaj o szczegóły warsztatów:

Każdy proces planujemy indywidualnie w odpowiedzi na bieżące potrzeby Partnera. Wskaż nam obszar rynkowy i pytania, na które poszukujesz odpowiedzi. Skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o ofercie.

WYPEŁNIJ FORMULARZ
 • Moje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane przez INFUTURE.INSTITUTE, prowadzony przez firmę INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak, nr NIP 9581316257, z siedzibą w Gdańsku, ul. Porozumienia Gdańskiego 1, administratora danych osobowych, w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania.Podstawą przetwarzania danych jest moje żądanie.Dane osobowe będą przetwarzane na czas przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Hidden
bg

Zobacz także:

Trend Signals

Trend Signals

Uzyskaj dostęp do aktualnej analizy trendów istotnych dla Twojego biznesu.
więcej
Future thinking strategy

Future thinking strategy

Stwórz, zaktualizuj strategię faktycznie odpowiadającą na potrzeby „jutra”.
więcej
NPD research

NPD research

Wykorzystaj wiedzę o trendach i przyszłości w pracy nad rozwojem oferty.
więcej
Market trends analysis

Market trends analysis

Zamów analizę Twojej kategorii rynkowej. Czynniki zmian, trendy, konsekwencje.
więcej
Badania dziś i jutro

Badania dziś i jutro

Badania ilościowe, jakościowe, segmentacja, panele delfickie, eksperymenty społeczne…
WIĘCEJ
Trendhunting

Trendhunting

Zobacz przyszłość już dziś.
więcej
Future reports

Future reports

Zbadajmy przyszłość wspólnie.
WIĘCEJ
Webinary, prelekcje

Webinary, prelekcje

Inspiracja, wiedza, podczas konferencji, eventu.
więcej
Zamknij

Pobierz bezpłatnie:
Chcesz wiedziec wiecej?

Zamawiam z obowiązkiem zapłaty:
Chcesz wiedziec wiecej?

Cena netto: zł VAT: zł Cena brutto (do zapłaty): 0 zł
 • Dane do wystawienia FV proforma:

 • Pełna nazwa potrzebna do wystawienia FV proforma
 • Numeru NIP potrzebujemy do wystawienia FV proforma
 • Moje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane przez INFUTURE.INSTITUTE, prowadzony przez firmę INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak, nr NIP 9581316257, z siedzibą w Gdańsku, ul. Doki 1 (80-958 Gdańsk), administratora danych osobowych, w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania.Podstawą przetwarzania danych jest moje żądanie.Dane osobowe będą przetwarzane na czas przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Hidden
 • Zapytaj o ofertę

 • Moje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane przez INFUTURE.INSTITUTE prowadzony przez firmę INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak, nr NIP 9581316257, z siedzibą w Gdańsku, ul. Doki 1 (80-958 Gdańsk), administratora danych osobowych, w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania.Podstawą przetwarzania danych jest moje żądanie.Dane osobowe będą przetwarzane na czas przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Hidden

Dołącz do newslettera infuture.institute

Każdego dnia w instytucie dzielimy się wiedzą. Raz na jakiś czas zbieramy to, co dla nas najważniejsze i wysyłamy w newsletterze.

Znajdziecie w nim:

 • wyniki naszych badań,
 • informacje z obszaru trendowego,
 • autorskie teksty, raporty, komentarze ekspertów,
 • a także „rozmowy o przyszłości”.

"*" oznacza pola wymagane

*
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałem poinformowany, że moje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, zwykłego, polegającego na analizie wykonanej przez osobę odpowiedzialną za działania marketingowe, a konsekwencją takiego przetwarzania będzie dobór odpowiednich ofert handlowych. Mam prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec profilowania.*