zamknij

Wybierz język

Wybierz walutę

Trendhunting

Chcesz doświadczyć trendów i przyszłości na własnej skórze?
Szukasz nowych dróg pozyskiwania inspiracji?
Czujesz, że w myśleniu o rozwoju kręcicie się w kółko?

Każdego roku zespół infuture bierze udział w wielu artystycznych czy technologicznych wydarzeniach, takich jak Ars Electronica, Milan Design Week, London Design Festival, CES czy Biennale w Wenecji, aby poszukiwać inspiracji, znajdować i definiować najnowsze trendy. Rekomendujemy takie krótkie wyjazdy inspiracyjne każdemu zespołowi, który chce wyjść w myśleniu strategicznym poza swoją bańkę rynkową i znaleźć nowe, innowacyjne pomysły rozwoju.

Proponujemy indywidualnie przygotowane, kilkudniowe wyjazdy inspiracyjne do miejsc w których przyszłość widać już dziś, takich jak: Berlin, Kopenhaga, Londyn, Singapore lub jednodniowe spacery badawcze w wybranych polskich miastach. Każdy wyjazd jest szczegółowo planowany przez zespół infuture na podstawie bieżących potrzeb Partnera.

Podczas wyjazdu uczestnicy doświadczają innowacyjnych rozwiązań, nowych produktów i usług. Nie zamykamy się tylko na trendy technologiczne– szukamy inspiracji w obszarze sztuki, designu, w ośrodkach akademickich, niewielkich społecznościach innowatorów.

Większa część trendhuntingu prowadzona jest przez Natalię Hatalską, która komentuje doświadczane przez grupę trendy, uzupełniając je swoim autorskim komentarzem. Każdy z uczestników otrzymuje zestaw trenhuntera z mapą i listą odwiedzanych miejsc i zadaniami do wykonania.

Trendhunting kończymy warsztatami uporządkowania zdobytych inspiracji oraz przełożenia ich na konkretne pomysły biznesowe dla przedsiębiorstwa czy organizacji.

bg

Zobacz także:

Trend Signals

Trend Signals

Uzyskaj dostęp do aktualnej analizy trendów istotnych dla Twojego biznesu.
więcej
Trend Screening

Trend Screening

Zbuduj przewagę konkurencyjną, znajdź kierunki rozwoju.
więcej
Market trends analysis

Market trends analysis

Zamów analizę Twojej kategorii rynkowej. Czynniki zmian, trendy, konsekwencje.
więcej
NPD research

NPD research

Wykorzystaj wiedzę o trendach i przyszłości w pracy nad rozwojem oferty.
więcej
Badania dziś i jutro

Badania dziś i jutro

Badania ilościowe, jakościowe, segmentacja, panele delfickie, eksperymenty społeczne…
WIĘCEJ
Future thinking strategy

Future thinking strategy

Stwórz, zaktualizuj strategię faktycznie odpowiadającą na potrzeby „jutra”.
więcej
Future reports

Future reports

Zbadajmy przyszłość wspólnie.
WIĘCEJ
Webinary, prelekcje

Webinary, prelekcje

Inspiracja, wiedza, podczas konferencji, eventu.
więcej
Zamknij

Pobierz bezpłatnie:
Chcesz wiedziec wiecej?

Zamawiam z obowiązkiem zapłaty:
Chcesz wiedziec wiecej?

Cena netto: 0 zł VAT: 0 zł Cena brutto (do zapłaty): 0 zł
 • Dane do wystawienia FV proforma:

 • Pełna nazwa potrzebna do wystawienia FV proforma
 • Numeru NIP potrzebujemy do wystawienia FV proforma
 • Moje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane przez INFUTURE.INSTITUTE, prowadzony przez firmę INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak, nr NIP 9581316257, z siedzibą w Gdańsku, ul. Doki 1 (80-958 Gdańsk), administratora danych osobowych, w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania.Podstawą przetwarzania danych jest moje żądanie.Dane osobowe będą przetwarzane na czas przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Hidden
 • Zapytaj o ofertę

 • Moje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane przez INFUTURE.INSTITUTE prowadzony przez firmę INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak, nr NIP 9581316257, z siedzibą w Gdańsku, ul. Doki 1 (80-958 Gdańsk), administratora danych osobowych, w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania.Podstawą przetwarzania danych jest moje żądanie.Dane osobowe będą przetwarzane na czas przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Hidden

Dołącz do newslettera infuture.institute

Każdego dnia w instytucie dzielimy się wiedzą. Raz na jakiś czas zbieramy to, co dla nas najważniejsze i wysyłamy w newsletterze.

Znajdziecie w nim:

 • wyniki naszych badań,
 • informacje z obszaru trendowego,
 • autorskie teksty, raporty, komentarze ekspertów,
 • a także „rozmowy o przyszłości”.

"*" oznacza pola wymagane

*
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałem poinformowany, że moje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, zwykłego, polegającego na analizie wykonanej przez osobę odpowiedzialną za działania marketingowe, a konsekwencją takiego przetwarzania będzie dobór odpowiednich ofert handlowych. Mam prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec profilowania.*