zamknij

Wybierz język

Wybierz walutę

Nomads: Future plan

Współcześni nomadzi niewiele mówią o przyszłości. Nie wybiegają daleko myślami i planami, skupiają się na życiu „tu i teraz”. Swoje życie traktują elastycznie i dynamicznie, są otwarci na zmiany (aż 81% badanych potwierdza, że łatwo się dostosowuje do nowej sytuacji – badanie CAWI na grupie cyfrowych nomadów N=98, Mobil Institute na zlecenie infuture hatalska foresight institute, wrzesień/listopad, 2016 r.) Współcześni nomadzi często nie potrafią odpowiedzieć, jak wyobrażają sobie swoje życie za kilka lat.

Patrząc na wyniki badań, trudno jednoznacznie stwierdzić, czy nomadyzm jest tylko pewnym etapem, czy całościowym planem na życie badanych.

Infuture.institute, badanie ilościowe (CAWI). Zebrano opinie od 1022 polskich internautów.

Osoby, które zadeklarowały, że wiedzą, gdzie chcą zamieszkać w przyszłości, wymieniały bardzo różne miejsca: Portugalię, Hiszpanię, USA, Indonezję, Włochy, Irlandię, Anglię, Australię, Karkonosze. Osoby, które nie wiedzą, gdzie chciałyby zamieszkać tłumaczyły, że mają jeszcze dużo czasu na podjęcie decyzji, widziały za mało krajów, żeby zdecydować, nie chcą na razie tego planować lub nie znalazły jeszcze idealnego miejsca.

Zamknij

Pobierz bezpłatnie:
Wędrowcy. Raport o współczesnych nomadach.

Zamawiam z obowiązkiem zapłaty:
Wędrowcy. Raport o współczesnych nomadach.

Cena netto: 0 zł VAT: 0 zł Cena brutto (do zapłaty): 0 zł
  • Dane do wystawienia FV proforma:

  • Pełna nazwa potrzebna do wystawienia FV proforma
  • Numeru NIP potrzebujemy do wystawienia FV proforma
  • Moje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane przez INFUTURE.INSTITUTE, prowadzony przez firmę INFUTURE.INSTITUTE Natalia Hatalska-Woźniak, nr NIP 9581316257, z siedzibą w Gdańsku, ul. Doki 1 (80-958 Gdańsk), administratora danych osobowych, w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania.Podstawą przetwarzania danych jest moje żądanie.Dane osobowe będą przetwarzane na czas przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Hidden

Dołącz do newslettera infuture.institute

Każdego dnia w instytucie dzielimy się wiedzą. Raz na jakiś czas zbieramy to, co dla nas najważniejsze i wysyłamy w newsletterze.

Znajdziecie w nim:

  • wyniki naszych badań,
  • informacje z obszaru trendowego,
  • autorskie teksty, raporty, komentarze ekspertów,
  • a także „rozmowy o przyszłości”.

"*" oznacza pola wymagane

*
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałem poinformowany, że moje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, zwykłego, polegającego na analizie wykonanej przez osobę odpowiedzialną za działania marketingowe, a konsekwencją takiego przetwarzania będzie dobór odpowiednich ofert handlowych. Mam prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec profilowania.*